close


AKTUALNOŚCI
 • WOŚP
  Kochani!
   
  Bardzo dziękujemy za udział w tegorocznym, 29 Finale WOŚP. Informujemy, że nasze przedszkole zebrało 2 143,79zł ( w tym 1 249,91zł z kiermaszu oraz 893,88zł z zajęć tanecznych). Bardzo dziękujemy za udział oraz wniesiony wkład i serdecznie zapraszamy na kolejny Finał w przyszłym roku.
  Dziękujemy!
 • Zapisy na rok szkolny 2021/22

   

  Szanowni Rodzice,

  Informujemy, że w zakładce "Dla Rodziców- Rekrutacja" znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące naboru na kolejny rok szkolny. Prosimy o zapoznanie się i zastosowanie.

  Komunikat dotyczący rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 dostępny jest również na stronie http://www.bytom.pl/dla-mieszkanca/komunikaty-wydzialu-edukacji

 • COVID-19

  Drodzy Rodzice,

   

  W związku z ciągle istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym przypominamy, że w przedszkolu nadal obowiązują "Ogólne wytyczne" (zakładka "Covid-19). Dlatego też bardzo prosimy o ścisłe przestrzeganie ustalonych zasad oraz informowania na bieżąco o przypadkach zachorowania lub objęciu kwarantanną wśród dzieci - naszych podopiecznych oraz  najbliższych członków ich rodzin. Jest to niezbędne w celu zachowania bezpieczeństwa dla naszego wspólnego dobra oraz pozostawania w trybie nauczania stacjonarnego. Ponadto informuję, że do dnia dzisiejszego nie wystąpił ani jeden przypadek zachorowania na Covid-19 wśród naszych pracowników, ani też nie przez zgłoszono nam żadnego przypadku zachorowania  u dzieci . Mam nadzieję, że w dalszym ciągu prawidłowa postawa nas wszystkich oraz przestrzeganie ustalonych zasad pozwoli nam przetrwać ten trudny czas spokojnie i bezpiecznie, czego wszystkim życzę.
  Joanna Dylla- dyrektor PM 25

   
 • Poradnia

  Przypominamy, że od dnia 18 maja br. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bytomiu przyjmuje w nowej siedzibie, w budynku dawnego gimnazjum przy Placu Klasztornym 2. Telefony pozostają bez zmian:

  - 32 281 94 05 i 32 281 94 06 (sekretariat dla klientów / uzgadnianie wizyt)

  - 32 281 74 13 (dyrektor)

  Ze względu na stan pandemii wszystkie wizyty w Poradni oraz sposób udzielenia pomocy (zdalny czy stacjonarny) należy uzgodnić telefonicznie. W pierwszej kolejności załatwiane będą sprawy związane z wydaniem orzeczeń i ważnych dla edukacji dzieci i młodzieży opinii. Odbywają się także posiedzenia zespołu orzekającego.

 • Nowy Rok Szkolny 2020-2021
  Szanowni Rodzice,

  Wkrótce rozpoczynamy nowy szkolny 2020/2021. Cieszymy się, że wkrótce zobaczymy wielu z Was po długiej przerwie oraz powitamy nowe twarze w naszym gronie. Dla każdego z nas będzie to nowy rok szkolny ponieważ przyszło nam funkcjonować w zmienionych warunkach, nieco innych niż te, które znaliśmy do tej pory. Mamy jednak nadzieję, że wspólnymi siłami zdołamy zapewnić jak najlepsze warunki i dla Państwa, i dla Waszych dzieci ale także dla całego personelu naszego przedszkola. Aby to zapewnić prosimy zapoznać się z informacjami dostępnymi na naszej stronie, szczególnie w zakładce"COVID-19" oraz ściśle przestrzegać zaleceń w nich zawartych.
  Poniżej zamieszczamy niezbędne dokumenty do wypełnienia (Oświadczenie oraz Upoważnienie), a także ogólne wytyczne związane z pierwszym dniem w przedszkolu.
  Zachęcamy również rodziców dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do przedszkola o przeczytanie materiału dotyczącego adaptacji dziecka w przedszkolu.

  Dyrektor - Joanna Dylla

  Rozpoczęcie roku - wytyczne

  Upoważnienie do odbioru

  Informacja dla rodziców - adaptacja do przedszkola

  Oświadczenie rodziców
 • UWAGA! ZMIANA OPŁAT ZA WYŻYWIENIE

  Szanowni Rodzice
   
  informujemy, że z dniem 1 września 2020 roku zmianie ulegają wysokości stawek wyżywienia za przedszkole:
  Śniadanie 1,80
  Obiad 4,50
  Podwieczorek 1,70
  Podwyżki związane są z rosnącymi kosztami żywienia i dotyczą wszystkich bytomskich przedszkoli. 

 

                                             "Słoneczny Zakątek"

 

                                                                                         Przedszkole Miejskie nr 25                     Oddział
                                                                                          ul. Olejniczaka 9                                         ul. Kolejowa 27
                                                                                          41-902 Bytom                                            41 - 902 Bytom
                                                                                          NIP: 626-26-24-756                                            tel. (32) 787-45-80
                                                                                          tel. (32) 787-50-77